Demos Trade

Publikoval(a) hoci dne

Demos Trade

  • Demos Trade je největším dodavatelem materiálů pro výrobu nábytku v České republice s více než dvacetiletou historií. Působí také v Maďarsku, Polsku a na Slovensku.
  • Nabídku tvoří nejrůznější typy plošných materiálů, nábytkových hran, nábytkového kování a dalšího sortimentu potřebného pro výrobu nábytku, který nabízí také prostřednictvím stále více oblíbeného online prodejního portálu Démos24Plus.
  • V obsáhlém produktovém portfoliu je zastoupen sortiment renomovaných světových výrobců. V návaznosti na poslední trendy a požadavky zákazníků neustále rozšiřují také kolekce vlastních obchodních značek nábytkového kování Strong a Tulip.
  • Dbají o špičkovou úroveň a moderní podobu jejich provozoven a vzorkoven, které můžete navštívit napříč celým Českem a Slovenskem.
  • Vysokokapacitní skladovací prostory umožňují nabídnout desetitisíce skladových a objednávkových položek. Pro své odběratele, mezi něž patří výrobci nábytku, bytoví architekti a realizátoři interiérů, drobní živnostníci i velkoobchody, zajišťujeme komplexní nabídky nábytkových materiálů i související služby.
  • O desetitisíce zákazníků napříč celým Českem, Slovenskem, Polskem a Maďarskem se stará více než 800 našich zaměstnanců. Zákazníci mohou využít poradenství zkušených operátorů, obchodních manažerů, kvalifikovaných prodejců a v neposlední řadě také produktových specialistů. Zákazníkům také nabízí obsáhlý katalog nábytkového kování a plošných materiálů.
Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.