0,00 Kč
0
 
 
 

Lanzarote 41 konferenční stolek, dub zlatý

 • Kód produktu:5108198
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:6 917,36 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:8 370,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Lanzarote 41 konferenční stolek, dub zlatý
   
   
  Konferenční stolek je středobodem každého obývacího pokoje a proto by měl odpovídat přesně vašimpotřebám. Můžete si vybrat konferenční stolek, který bude korespondovat s ostatním nábytkem, nebo bude v úplně jiném stylu a stane se tak dominantou pokoje.
  Konferenční stolek Lanzarote 41 se bude krásně vyjímat v každém obývacím pokoji a to bez ohleduna jeho velikost. Díky kompaktním rozměrům lze totiž tento stolek umístí i do té nejmenší místnosti. 
  Tvar je jednoduchý, inspirovaný minimalistickým stylem. Rohy stolu jsou bezpečně zaoblené, žádné ostré hrany.Je zkrátka bez jakýchkoliv zbytečných ozdob.
  Lanzarote stolek je zhotoven z masivního dřeva, které je pokryté dýhou. Konstrukce je pevná a zároveň odolná. Barevností se přibližuje přírodě. Ošetřeno nábytkářským olejem. Barevné zpracování je dub zlatý. 
  Pozvěte přátele na šálek horké kávy a vychutnejte si chvíle strávené u konferenčního stolku Lanzarote.
  Doporučujeme k ostatnímu nábytku ze systému Lanzarote.Tento nábytek je zhotoven v jemném barevném tónu dub zlatý. Bude se krásně vyjímat v obývacímpokoji, nebo jídelně. Oblíbí si jej především milovníci přírodních dekorů.
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
   
  © Nábytek hoci