Kuchyňské studio

3D Kuchyňské studio

Kuchyňské linky hoci.cz jsou kuchyně vyrobeny truhláři naší firmy. Tato varianta kuchyní uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Naše výroba nemá hranice a proto si zákazník může svou kuchyňskou linky doslova navrhnout sám. Ačkoliv je tato varianta jakožto truhlářská zakázková výroba jedna z nejkvalitnějších, neznamená to, že je také nejdražší. U nás se dá na ceně vždy domluvit.

Naší výrobu podporují jedny z nejlepších značek na trhu.

Z více jak 100 druhů lamina a pracovních desek si u nás vyberete od značek Egger a Kronospan. A co by to bylo za kuchyň bez pořádného kování, jako jsou závěsné panty, pojezdy, úchytky, drátěné koše, osvětlení a mnoho dalšího vybavení. Značky Blum,Strong a Hettich Vaší kuchyň v tomto směru zaručeně podpoří.

Díky firmě Trachea si můžete vybrat z více jak stopadesáti dekorů dvířek, různého frézování, s patinou, se zabudovanou úchytkou, a nebo také dvířka s potiskem dle vlastního výběru.

Pro naše 3D projekty používáme speciální programy, které jsou mezi nejlepšími na trhu. 

Před realizací zakázky zpracujeme každému zákazníkovi projekt, na kterém přibližně vidí, jak bude jeho kuchyň nebo jakákoliv jiná zakázka vypadat. 3D projekty a cenovou nabídku děláme zcela zdarma.