Kuchyňské studio Děčín

Hoci.cz & Trachea

S potěšením vám oznamujeme, že díky velkému nárůstu zájmu o naše kvalitní kuchyňské linky na míru, jsme se rozhodli ve spolupráci s českým výrobcem dvířek Trachea, otevřít nové a prostornější kuchyňské studio. Přijďte se nechat inspirovat do našeho moderního a dle posledních trendů stylizovaného showroomu. Těšit se můžete na vybavené ukázkové kuchyně, množství vzorků, materiálů.

Česká firma Trachea již od roku 1995 vyrábí jedny z nejkvalitnějších dvířek na trhu. Nabízí možnost výběru z 6 produktových řad nábytkových dvířek do jakéhokoli typu interiéru – od těch tradičních až po ta, která odpovídají nejmodernějším trendům.

Pro naše 3D projekty používáme speciální programy, které jsou mezi nejlepšími na trhu. Před realizací zakázky zpracujeme každému zákazníkovi projekt, na kterém přibližně vidí, jak bude jeho kuchyň nebo jakákoliv jiná zakázka vypadat. 3D projekty a cenovou nabídku děláme zcela zdarma.

Díky naší spolupráci s dodavateli jako jsou Egger a Kronospan máme široký výběr dekorů lamina, pracovních desek a dalšího plošného materiálu.

Pro výběr dvířek ve vysoké kvalitě máme českého dodavatele Trachea↵ . Nabídka tvarů frézování dvířek Trachea zahrnuje přes sto druhů.

Trachea má na výběr z více než stopadesáti dekorů  dvířek, rozdělených do několika tematických řad.

Kvalitní zpracování výrobků podpoří také naše široká nabídka kování, úchytek a věšáků, drátěného programu, osvětlení atp. značek Blum, Strong a Hettich.

Najdete nás na ulici Teplická 202/18, Děčín. Od pondělí do pátku od 8:00 – 16:00h

Galerie našeho studia

Přehled frézování dvířek