Trachea

Publikoval(a) hoci dne

TRACHEA

V roce 1995 jsme začali vyrábět kuchyňská dvířka. Naše vize byla od začátku jasná: nabídnout co nejkvalitnější zpracování a co nejširší výběr. Trpělivě jsme pracovali na každé inovaci, která představovala pro naše dvířka vývojový skok. Dnes už tyto milníky ani nedokážeme spočítat. Stejně důsledně jsme rozvíjeli dobré vztahy s našimi partnery, zákazníky i zaměstnanci.

V současnosti si u nás vyberete z 6 produktových řad nábytkových dvířek do jakéhokoli typu interiéru – od těch tradičních až po ta, která odpovídají nejmodernějším trendům. Naše konstrukční a designové možnosti vám pomohou splnit si dříve nepředstavitelná přání.

Stále hledáme nové cesty. Spolupracujeme s truhláři, architekty, designovými studii i vysokými školami. Sledujeme trendy a dále vylepšujeme jak naše dvířka, tak náš servis.

Naše dvířka si můžete prohlédnout v síti našich autorizovaných studií a prodejců , nebo v našem holešovském showroomu . Chcete se na něco zeptat? Ozvěte se, rádi vám pomůžeme.

Firma Trachea z regionu Kroměříž, je jedním z nejznámějších výrobců kuchyňských, nábytkových dvířek se specializací na fóliovaná nábytková dvířka T.classic.
Součástí sortimentu jsou také akrylátová dvířka T.acrylic, skládaná z řady T.segment, lakovaná řady T.lacq, laminátová lakovaná z řady T.effect, dřevěná T.wood i nerozbitná dvířka řady GLAKS a odolná proti škrábancům z materiálu FENIX s nanočásticemi .

Díky špičkovému zpracování jsou Trachea dvířka v nejvyšší kvalitě, splňují vysoké nároky na funkčnost, odolnost a design. Z 6 produktových řad, mnoha tvarů a dekorů si vybere každý, brilantní lesk i hluboký mat.

Využíváme nový grafický software určen pro designéry, interiérová studia apod. Velkou výhodou je možnost objednávání přes objednávkový systém Trachea OS.

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.